2 życie niechcianych kosmetyków

0648c4ba-5dcb-4243-84ce-3e0d107b6ada_20090917022844_Kosmetyki43

Hej czytacze :D :P

Zastanawialiście się kiedyś czy kosmetyki, których nie chcecie da się jakoś wykorzystać? Owszem da się ! I ten wpis pokaże wam, że można to zrobić całkiem ciekawie.

Zatem jak dać drugie życie niechcianym kosmetyką?

  •  Szampon można wykorzystać do prania sweterków, czyszczenia szczotek do włosów i pędzli do makijażu lub można po prostu umyć nim łazienkę :)

 

  •  Odżywka bardzo dobrze się sprawdza jako krem do golenia nóg, można ją także używać do zmiękczania włosia w pędzlach do makijażu albo szczotkach do włosów czy butów, a nawet jako nawilżający żel pod prysznic.

 

  •  Tłustym kremem można (gdy temperatura nie spada poniżej zera) konserwować skórzane przedmioty (rękawiczki, paski, torebki, buty), nawilżać skórę na ciele lub kremować włosy.

 

  •  Olej do włosów warto dodawać do kąpieli (wspaniale natłuszcza i nawilża skórę) lub wykorzystywać do olejowania paznokci na noc, co bardzo dobrze działa na skórki. Olej tak samo jak tłusty krem konserwuje skórę, ale gorzej się wchłania, dlatego po jakimś czasie najlepiej zetrzeć jego nadmiar.

 

  • Lakiery do paznokci dobrze służą do oznaczania kluczy lub do dekorowania różnych przedmiotów.

 

  •  pasta do zębów niezawodnie czyści zaśniedziałe srebro.

Jeden komentarz do “2 życie niechcianych kosmetyków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>